20 nowych kamer w Szczawnicy

Fot. 2018.11.21 14:44 / news / czytano 1401 / opinie 0

Od 14 grudnia Szczawnica będzie bezpieczniejsza dzięki instalacji 20 kamer w najbardziej uczęszczanych miejscach przestrzeni publicznej.

Kamery monitoringu znajdą się w centrum Szczawnicy (2 szt), wzdłuż promenady spacerowej nad Grajcarkiem (9 szt), wzdłuż ścieżki pieszo - rowerowej (5 szt), w otoczeniu parkingu piętrowego w Pieninach (3 szt), na przystani flisackiej w Pieninach (1 szt).

Do 14 grudnia zadanie ma zostać zrealizowane, jego całkowity koszt to 282 tysiące złotych.

Zakres prac:
- budowa monitoringu do cyfrowego podglądu miejsc on-line (20 kamer) wykorzystującego kamery IP na głowicy szybkoobrotowej w Szczawnicy,
- uruchomienie sieci WiFi,
- budowa centrali monitoringu,
- dzierżawa światłowodu,
- dostarczenie internetu,
- strumieniowanie kamer,
- wykonanie strony internetowej / aplikacji.
 
Zakres zamówienia obejmuje ponadto: instalację, montaż i uruchomienie. Zamawiane urządzenia oraz zbudowana infrastruktura, która nie jest dzierżawiona lub opłacana abonamentowo pozostanie własnością Miasta i Gminy Szczawnica.

 

Źródło: FB burmistrza Niezgody
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij