97 mandatów na 111 skontrolowanych pojazdów

Fot. 2016.02.29 22:09 / news / czytano 1666 / opinie 0

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu 28. lutego 2016 roku na terenie działania komendy została przeprowadzona akcja pod kryptonimem „Prędkość”. Statystyka pokazała skalę problemu nadmiernej prędkości wśród kierowców.

W ramach tej akcji na terenie powiatu nowotarskiego kontrolowane były pojazdy przekraczające prędkość nie tylko w terenie zabudowanym ale również poza nimi w miejscach, gdzie dochodzi do dużej liczby wypadków drogowych. W tych miejscach policjanci stosowali kaskadowe kontrole prędkości - polegającą na umiejscowieniu na danym odcinku drogi kilku patroli ruchu drogowego.
 
- W akcji tej skontrolowano 111 pojazdów. Ujawniono 104 przekroczenia prędkości z czego 97 zostało ukaranych mandatami karnymi, a 7 zostało pouczonych - informuje podkom. Roman Wolski.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij