Agnieszka Chylińska przyciągnęła tłumy do Szczawnicy

Fot. Alina Lelito 2019.07.28 11:20 / news / czytano 1732 / opinie 0

W sobotni wieczór na scenie plenerowej w Szczawnicy wystąpiła Agnieszka Chylińska z zespołem. Był to drugi z koncertów festiwalu HEJ FEST, pierwszy inauguracyjny odbył się przed tygodniem w Krynicy Zdrój.

Od czterech lat Hej Fest regularnie pojawia się na mapie wakacyjnych atrakcji kulturalnych w Małopolsce. Stworzony w 2016 roku, jako jeden z najbardziej niezwykłych festiwali, zaprasza mieszkańców i turystów na koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przed rokiem na scenie w Szczawnicy wystąpiła Kasia Kowalska i zespół Piersi, dwa lata wcześniej Patrycja Markowska a także Enej i LemON. Na koncerty w Szczawnicy można wejść bezpłatnie. 
 
Sobotni koncert otworzyli organizatorzy wydarzenia: burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda, prezes zarządu PKL Łukasz Chmielowski i dyrektor artystyczny festiwalu Jan Malski. Koncert gwiazdy wieczoru został poprzedzony godzinnym występem młodego zespołu z Tarnowa Need More Clouds, który rozgrzał widownię. A potem już bezsprzecznie królowała energetyczna Agnieszka Chylińska z zespołem, wzbudzając entuzjazm, radość, okrzyki i brawa.
Autor: Alina Lelito/Oprac. red.
Zdjęcia: Alina Lelito
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij