Awans Przedsiębiorcy z Krościenka n.D (artykuł sponsorowany)

Fot. 2017.03.23 19:36 / news / czytano 4446 / opinie 0

OGNIOTECH jest to firma działająca na terenie powiatu nowotarskiego i nowosądeckiego z siedzibą w Krościenku n.D.

Przedsiębiorca z Krościenka n.D prowadzący działalność gospodarczą pn. OGNIOTECH, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony osób i mienia został ustanowiony biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu w zakresie ochrony osób i mienia na okres do dnia 31.12.2022 r.
 
Firma posiada uprawnienia do świadczenia usług z zakresu przeglądu, naprawy i serwisu sprzętu przeciwpożarowego, każdego typu, naprawy i konserwacji gaśnic samochodowych (wszystkie typy gaśnic), montażu, przeglądu, konserwacji hydrantów wewnętrznych,zewnętrznych, pomiaru ciśnienia sieci hydrantowych, prób ciśnieniowych węży hydrantowych i pożarniczych, kompleksowej ochrony przeciwpożarowej czynnej i biernej, organizowaniu kursów na Konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego, szkolenia ochrony przeciwpożarowej, ewakuacji pracowników i osób prowadzących działalność gospodarczą, kursów pierwszej pomocy przedmedycznej EFR, szkolenia z zakresu przeglądu technicznego, pomiaru ciśnienia hydrantów wewnętrznych, szkolenie z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej oraz kompleksowej ochrony fizycznej osób i mienia.

Wyposaża obiekty w sprzęt przeciwpożarowy wraz z montażem znaków ewakuacyjnych bhp (zgodnie z normą PN)

Ponadto zajmuje się: ochroną fizyczną osób i mienia (stała, doraźna), zabezpieczaniem imprez masowych, okolicznościowych (mecze, dyskoteki, imprezy plenerowe, itp.), konwojowaniem wartości pieniężnych (standard, inkaso), instalacją i obsługą systemów alarmowych: montaż, wycena, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Firma wspomaga społecznie już od kilku lat Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - Jurka Owsiaka poprzez kwestowanie i zbiórkę wolnych datków.

Dla klientów oferujemy Polisy ubezpieczeniowe: komunikacyjne OC, AC, NW, majątkowe, życiowe. Współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi: AXA, MTU.

Działa na podstawie Ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997r., zgodnie z Koncesją Nr L-0039/10 wydaną przez MSWiA oraz obowiązującymi przepisami.

Oferuje niskie i konkurencyjne ceny - dzięki zaopatrywaniu się bezpośrednio u producentów. Chcąc zapewnić wygodę  klientom,  firma prowadzi dokumentację i dba o terminowe dokonywanie przeglądów sprzętu gaśniczego.
 
Więcej informacji na stronie OGNIOTECH
Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij