Bałagan z rozkładem jazdy

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.10.01 13:19 / news / czytano 2612 / opinie 2

Pasażerowie skarżą się na bałagan w rozkładzie jazdy busów co potwierdzają radni ze Szczawnicy.- Nie dosyć, że rozkłady jazdy naklejane są wielokrotnie jeden na drugim, to do tego są słabo czytelne i wydrukowane małymi literami - tak o problemie z przewoźnikami wyraziła się podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Szczawnicy radna Zofia Krępa. 

Jak podkreśla Grzegorz Niezgoda, przewoźnicy, którzy od lipca 2013 roku, mają zapewnić dowóz pasażerów z terenu Miasta i Gminy Szczawnica powinni czytelnie informować pasażerów o godzinach przyjazdów i odjazdów busów. Taki obowiązek nałożyło na nich Starostwo Powiatowe w Nowym Targu wydające licencje i zezwolenia na przewóz osób. Burmistrz Szczawnicy w odniesieniu do problemu zgłoszonego przez radną zaznacza, że samorząd przypomni się starostwu a nawet wykona niezbędną dokumentację fotograficzną potwierdzającą rzeczywistą sytuację na przystankach.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

rozkład jazdy2014.10.02 07:10
Nareszcie ktoś poruszył problem busów w Szczawnicy. Busy do N.Targu jeżdżą w miarę dobrze ale busy do Jaworek to samowolka jak się patrzy. Rozkłady zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jak się sezon kończy to i busów ubywa. Taksówki nie mają określonych godzin odjazdu ale busy tak. To nie do przyjęcia żeby ostatni bus w kierunku Jaworek odjeżdżał ok. 18.30 kiedy są tacy którzy z pracy wychodzą o 20 a czasem i później.
ziomek2014.10.01 15:10
No tak forsę brać i jeździć byle szybciej obrócić do nowego targu, albo napakować do środka jak w puszkę sardynek. To hej.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij