Bieg Niepodległości w Szczawnicy zgromadził 382 osoby

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.11.10 21:05 / news / czytano 1628 / opinie 0

9. Masowy Szczawnicki Bieg Niepodległości przyciągnął nad Grajcarek blisko 400 osób, głównie uczniów lokalnych szkół i przedszkoli. Były także zawodniczki w konkurencji Nordic Walking.

Organizatorzy, czyli Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawnicy, przygotowała zmagania sportowe w 8 kategoriach wiekowych. Na starcie stanęło 364 biegaczy, dziewcząt i chłopców, kobiet i mężczyzna, a także 18 kobiet startujących w Nordic Walking. Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda.

Na mecie na startujacych czekał goracy posiłek ufundowany przez właściciel karczmy "U Polowacy", gdzie mieściło się biuro zawodów. Imprezę prowadził i komentował Józef Dyda. Biegi zabezpieczała Straż Miejska oraz druhowie z OSP Szczawnica.

Szczegółowe WYNIKI

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij