Co łączy Stanisława Karpiela-Bułeckę z Funduszami Europejskimi dla Małopolski?

Fot. 2015.04.16 21:05 / news / czytano 2319 / opinie 0

„Małopolska myśli” to nowa kampania promująca Regionalny Program Operacyjny. Podczas cyklu pięciu imprez, w największych miastach regionu będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać zaproszenia VIP na koncert i spotkanie z zespołem „Future Folk”.

Przede wszystkim to jednak doskonała okazja, by przekonać się, że warto korzystać z unijnych funduszy. Pierwsza impreza, podczas której odwiedzi nas także Stanisław Karpiel-Bułecka, już w najbliższy piątek (17 kwietnia) w Zakopanem.
  
Zafunduj sobie iście europejską przygodę, zrób zabawne zdjęcie w fotobudce i wygraj zaproszenia VIP na koncert i spotkanie z zespołem „Future Folk” na backstage.  Będziemy fotografować w Zakopanem, Nowym Sączu, Tarnowie, Krakowie i Oświęcimiu. To właśnie tam znajdziesz nasze funduszowe stoiska, w których miejsce centralne zajmie niezwykła fotobudka. Przekonasz się też jak ogromne pieniądze ma do wykorzystania Małopolska aż do 2020 roku. Masz pomysł na co je wydać? Zastanów się i wyraź to na zdjęciu. 

Jak grać? 

Wystarczy pojawić się w jednym z pięciu miast. A później: zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie, na którym pokażesz z czym kojarzą Ci się Fundusze Europejskie i opublikować je na facebooku: www.facebook.com/FUnMalopolska  Oczywiście publikacja zdjęcia wiąże się z polubieniem naszego fanpage’a. Nie możesz być z nami? Nic straconego! Prześlij swoją autorską interpretację funduszowych możliwości. Zdjęcie również opublikuj na naszym profilu. Do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń VIP na koncert zespołu „Future Folk” Stanisława Karpiela-Bułecki wraz z wejściem na backstage. Wyróżnione zdjęcia zostaną nagrodzone płytami CD. 

Uwaga! W Zakopanem i Oświęcimiu odwiedzi nas gość specjalny: Stanisław Karpiel-Bułecka. 

Gdzie i kiedy nas znajdziesz:

17 kwietnia (piątek) – Zakopane, Plac Niepodległości, godz. 14-18
19 kwietnia (niedziela) – Nowy Sącz, rynek, godz. 13-17
24 kwietnia (piątek) – Tarnów, parking przed Galerią Gemini Park, godz. 14-18
25 kwietnia (sobota) – Kraków, Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską, godz. 14-18
26 kwietnia (niedziela) – Oświęcim, rynek, godz. 12-16

Wydarzenia w pięciu miastach regionu organizowane są przez Województwo Małopolskie w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej dotyczącej nowych środków finansowych Programu Regionalnego dla Małopolski. 

Zapraszamy na stronę internetową: www.fundusze.malopolska.pl
Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij