Dzień Babci i Dziadka w Krościenku

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.01.31 22:10 / news / czytano 2837 / opinie 0

Tradycją już jest, że dzieci z punktu przedszkolnego Szkoły Podstawowej numer 2 w Krościenku n.D przygotowują występy na Dzień Babci i Dziadka. Tak też było we wtorek, 30 stycznia, kiedy to dzieci zachwyciły swoim występem zaproszonych gości.

Przedszkolaki zaprezentowały piosenki, wiersze, tańce oraz śpiew, a gości witał dyrektor szkoły Krzysztof Koper.  Po występach, nagrodzonych gromkimi brawami, dzieci wręczyły swoim dziadkom prezenty. Spotkanie przebiegało w serdecznej i radosnej atmosferze. Dzieci były świetnie przygotowane, a na zakończenie na  babcie i dziadów czekał słodki poczęstunek.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij