Dzień Dziecka w Szczawnicy

Fot. Arch. UM 2017.06.06 13:18 / news / czytano 1622 / opinie 0

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka były pełne zabawy i atrakcji. W upalne popołudnie na terenie Szczawnicy odbyła się oficjalna impreza, której organizatorami byli Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica oraz Centrum Rekreacji i Kultury „PromeCHATKA”.

Przedstawiciele grona najmłodszych chętnie uczestniczyli w różnych grach i zabawach próbując swoich sił w wspinaczce na ściance, piłce nożnej, strzelaniu z łuku oraz wiele innych. Z zaciekawieniem oglądały koncert zespołu „BETI & BOBAS”, a także brały udział w różnego rodzaju konkursach, gdzie mogły zaprezentować swoje ukryte talenty oraz odebrać wyczekiwaną nagrodę.

Dla wszystkich biorących udział w dzisiejszym wydarzeniu dostępne były kiełbaski z grilla, napoje oraz łakocie. Wszystkie atrakcje budziły wiele emocji, gdyż  był to dzień pełen niespodzianek, a dobry humor dopisywał każdemu.

- Wszystkim osobom, które nie szczędziły swego wysiłku, czasu i często bezinteresownej pomocy oraz które w jakikolwiek sposób włączyły się w organizację tegorocznego festynu, a w szczególności Centrum Rekreacji i Kultury „PromeCHATKA” oraz właścicielom Masarni-Zdrój pragnę złożyć serdeczne podziękowania – powiedział Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda.

Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UM
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij