Filia Państwowej Szkoły Muzycznej niebawem w Jaworkach

Fot. 2014.01.23 22:23 / news / czytano 2367 / opinie 0

Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda przekazał budynek dawnej Szkoły Podstawowej w Jaworkach Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia z Nowym Targu. Umowa notarialna podpisana została wczoraj.

Do niedawna uczniowie szkoły muzycznej uczyli się w starym budynku przy ulicy Jana Wiktora w Szczawnicy, jednak zniszczony, wiekowy budynek nie nadawał się już do użytkowania. Tymczasowo nauka gry na instrumentach i nauka śpiewu odbywa się w pomieszczeniach Publicznego Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy. Wkrótce zostanie ogłoszony przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej i wykonawczej remontu budynku. Według założeń wykonanie prac adaptacyjnych powinno zakończyć się w 2015 roku.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij