Fotowoltaika: Zainwestuj w prąd ze słońca - dobierzemy, dostarczymy, zamontujemy (autopromocja)

Fot. 2022.08.26 15:02 / news / czytano 1919 / opinie 0

Zadzwoń +48 607 526 350 i postaw na lokalną firmę z Pienin. Sprawdź ceny i nie przepłacaj korporacjom.

Firma MAPI posiada kompleksową ofertę z zakresu fotowoltaiki. Projektujemy, dostarczamy i montujemy kompletne zestawy fotowoltaiczne.

Skontaktuj się z nami tel. 607 526 350, email: pv@pvmapi.pl.

Podczas spotkania przyjrzymy się dotychczasowym rachunkom za prąd, aby obliczyć Twoje średnie zapotrzebowanie na moc jaką trzeba u Ciebie zainstalować. Fotowoltaika to inwestycja na lata, dlatego uwzględnimy także Twoje przyszłe plany zwiększenia zużycia prądu. Bardzo istotne są warunki związane z nasłonecznieniem i zacienieniem Twojego dachu lub działki jeśli instalacja miała by być montowana na gruncie. Na podstawie zebranych danych, dokonamy wyceny i wtedy zdecydujesz.

Pamiętaj! Instalacja zamontowana na podstawie dobrego projektu wytwarza tyle prądu, ile rzeczywiście jest potrzebne, co przyspiesza tempo zwrotu z inwestycji.

Zobacz nasze realizacje TUTAJ

Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij