Gmina Czorsztyn: Mieszkańcu wypowiedz się

Fot. 2021.03.01 07:17 / news / czytano 302 / opinie 0

W związku z pojawiającymi się możliwościami rozpoczęcia procedury związanej ze stworzeniem sieci gazowej na terenie Gminy Czorsztyn Mieszkańcy gminy, właściciele domów jednorodzinnych mają możliwość wypowiedzenia się w krótkiej ankiecie, którem celem jest analiza potrzeb mieszkańców w powyższym zakresie.

Ankieta nie jest wiążąca i nie decyduje o obowiązku podłączenia. Jest jedynie podstawą do przeprowadzenia analizy ekonomicznej zasadności realizacji inwestycji polegającej na budowie sieci gazowej na terenie naszej Gminy. 

ANKIETA

Wypełnione ankiety należy składać do 31 marca 2021 r. w Urzędzie Gminy Czorsztyn lub przesłać mailem na adres: powietrze@ug.czorsztyn.pl

Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij