Gmina Czorsztyn z flisakami z promocją w Katowicach

Fot. 2019.04.07 14:07 / news / czytano 776 / opinie 0

Gmina Czorsztyn, Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich oraz Ośrodek Czorsztyn-Ski promowali atrakcje turystyczne regionu podczas 25 edycji Międzynarodowych Targów GLOBalnie w Katowicach.

Cały miniony weekend trwała kolejna edycja targów turystycznych odbywających się corocznie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Ponad 200-stu wystawców i tysiące ofert na wypoczynek w Polsce i za granicą. Wśród nich reprezentanci Gminy Czorsztyn.

Wybierając się na targi turystyczne postawiono na współpracę.  By promować region kompleksowo przygotowano bogatą ofertę turystyczną, którą prezentowali delegaci z Urzędu Gminy Czorsztyn oraz Centrum Kultury Gminy Czorsztyn, Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich oraz Ośrodka Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach.

Stoisko naszego regionu cieszyło się nieustającym zainteresowaniem. Wśród odwiedzających targi nie zabrakło przedstawicieli biur turystycznych, organizatorów wycieczek szkolnych, czy prywatnych osób zainteresowanych rodzinnym wypoczynkiem w naszych stronach. W przedstawianej ofercie nie zabrakło informacji o różnorodnej ofercie wypoczynkowej m.in. organizowanych po Jeziorze Czorsztyńskim kursach statkiem i gondolą, sprzęcie wodnym, czy szerokich możliwościach dla wędkarzy, bazie noclegowej czy gastronomicznej. Spore zainteresowanie dotyczyło również szlaków pieszych oraz rowerowych, a informacja o nowo powstającej ścieżce rowerowej wokół Jeziora Czorsztyńskiego wzbudzała ogromny entuzjazm. Naturalnie spływ Przełomem Dunajca oraz oferta zimowa Ośrodka Czorsztyn-Ski stanowiła niejako filary tutejszej turystyki.

Kolorowe stoisko, z pięknymi zdjęciami w tle, możliwość realnego podglądnięcia terenu z platformy Trzech Koron, czy z perspektywy flisaka na łodzi w okularach 3 D, bogata oferta materiałów reklamowych a także lokalne przysmaki w postaci moskoli czy oscypków przekonać miały każdego, kto zawitał w okolice stoiska, że Gmina Czorsztyn to miejsce do którego koniecznie należy zawitać.
Autor: Aneta Markus
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij