Gminnym Programem Rewitalizacji - zagłosuj!

Fot. 2016.04.27 10:33 / news / czytano 1779 / opinie 0

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji dla gminy Krościenko nad Dunajcem na lata 2016-2023, przedstawiamy Państwu szeroką grupę propozycji (zadań).

"Zależy nam bardzo, aby Państwo oddali swój głos na propozycje, które w Państwa odczuciu mogą wpłynąć na poprawę warunków życia. Zgłaszane przedsięwzięcia rewitalizacyjne, co do zasady powinny być realizowane na obszarach, na których zidentyfikowano sytuację kryzysową i odpowiadać na zdiagnozowane problem".

Mapa obszarów zdegradowanych i rewitalizacji wraz z diagnozą jest dostępna na stronie internetowej gminy w zakładce Gminny Program Rewitalizacji oraz pod linkiem znajdującym się w specjalnie przygotowanej ankiecie.

Propozycje zadań znajdują się w ankiecie, która będzie dostępna do 09 maja 2016 roku. W ankiecie można zgłosić swoje własne propozycje. Państwa głos jest niezwykle ważny!    
 
Link do ankiety na stronie internetowej UG Krościenko  - TUTAJ
 

Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij