GOPS w Maniowach nadal bez kierownika

Fot. 2013.04.10 12:42 / news / czytano 3589 / opinie 2

Nie udało się przeprowadzić kolejnego etapu konkursu na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ogłoszonego 15 marca br. w Maniowach.

Dwaj zainteresowani kandydaci, którzy złożyli potrzebne dokumenty nie spełnili wymogów formalnych. Dokumenty aplikacyjne można było składać do 28 marca 2013 roku w Urzędzie Gminy w Czorsztynie. Kolejnym etapem rekrutacji miała być rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi aplikantami. Powołana do tego celu Komisja Rekrutacyjna nie mogła jednak przeprowadzić rozmowy, ponieważ dwaj zainteresowani i jedyni kandydaci nie spełnili określonych wymogów wyszczególnionych w ogłoszeniu o naborze.

Autor: mw
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij