Gorce z trzema nowymi szlakami w paśmie Lubania

Fot. 2015.06.30 08:54 / news / czytano 9452 / opinie 0

Znakarze PTTK oddziału PTTK w Krościenku nad Dunajcem, na zlecenia Urzędu Gminy w Czorsztynie, wyznakowali nowe szlaki turystyczne.

Do dyspozycji turystów wyznakowany jest szlak niebieski (Huba-pod Kotelnicą) do spotkania ze szlakiem czerwonym, szlak zielony (Maniowy- Duży Kudów) do spotkania ze szlakiem czerwonym oraz szlak żółty z Osady Turystycznej w Czorsztynie przez Kluszkowce, Jaworzyny Ochotnickie, łagodnym dojściem na Lubań.
 
- Szlaki te umożliwią mieszkańcom, turystom dotarcie do szlaku czerwonego głównego beskidzkiego, m.in. na Lubań. Szlak żółty jest najłagodniejszym dojściem na Lubań - informują członkowie oddziału na swojej stronie internetowej.




Autor: Jerzy Zięba
Źródło: PTTK Oddział Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij