Grywałd: Pierwsze miejsce Scholi

Fot. Arch. Scholi 2021.01.01 11:39 / news / czytano 672 / opinie 0

Schola „Grywałdzkie Nucicki” działająca przy parafii pw. Św. Marcina Biskupa w Grywałdzie, której towarzyszyła Kapela „Białopotocanie”, zajęła pierwsze miejsce w Krakowie i została zakwalifikowana do II etapu 27. Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. 

W 37 ośrodkach eliminacyjnych w kraju i za granicą jury wyłoniło 140 finalistów, którzy w dniach 7-9 stycznia 2021 r. będą oceniani przez główną Komisję konkursową, na podstawie wcześniej przesłanych nagrań. Całość przesłuchań, w tym również nagranie finałowe Scholi, można będzie oglądać na żywo na stronie:  https://mfkip.pl/. Z rzeczywistym udziałem wykonawców odbędzie się Koncert Galowy, który także będzie transmitowany na żywo w niedzielę, 10 stycznia, o godz. 16.00.

Poniżej przedstawiamy nagrania solowe dzieci i młodzieży ze Scholi, które również brały udział w konkursie.


Wiązanka pienińskich pastorałek – Schola „Grywałdzkie Nucicki” oraz Kapela „Białopotocanie”:

Autor: Agata Sobkowiak
Zdjęcia: Arch. Scholi
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij