I znowu metodą na wnuczka

Fot. 2019.11.06 20:08 / news / czytano 553 / opinie 0

W dniu dzisiejszym Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu otrzymała 8 zgłoszeń dotyczących próby dokonania oszustwa metodą na tzw. „wnuczka”.

Do prób dokonania oszustwa doszło na terenie Piekielnika  oraz  Zubrzycy Górnej. 

Przypominamy! Policja nigdy telefonicznie nie informuje o prowadzonych akcjach. Nigdy nie przekazuj nieznajomym informacji o posiadanych oszczędnościach i kontach bankowych. Nie wpuszczaj do domu osób nieznajomych. Ty też możesz pomóc. Wystarczy, że każdy z nas zadzwoni do osoby starszej, członka rodziny i opowie o sposobach działania oszustów. 

O każdej próbie takiego wyłudzenia pieniędzy czy innego działania należy natychmiast powiadomić dyżurnego komendy policji pod nr 997 lub 112.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij