Jaworki będą miały nowy plac zabaw i siłownię

Fot. 2018.01.06 16:16 / news / czytano 1639 / opinie 0

Nowa infrastruktura rekreacyjna powstanie do końca września obok budynku Wspólnoty Mieszkaniowej w Jaworkach.

Koszt wykonania całej inwestycji wyniesie 250 428,96 zł, kwota dofinansowania wyniesie 127 226,00 zł. Zadanie polegało będzie na budowie placu zabaw, siłowni zewnętrznej oraz zamontowaniu urządzenia do workout. Projekt przewiduje montaż następujących urządzeń: zestaw zabawowy, huśtawka wagowa i wahadłowa, karuzela, sprężynowiec oraz zestaw street workout. Na placu zostaną również zamontowane urządzenia siłowni zewnętrznej: rower i wioślarz na pylonie, prasa nożna i surfer na pylonie , krzesło do wyciskania i wyciąg górny na pylonie, biegacz i orbitek na pylonie, stepper i poręcze na pylonie. Dodatkowo na terenie zostanie zamontowana mała architektura: ławki, kosze na śmieci i tablica na regulamin. Cały teren będzie ogrodzony i zamykany na noc ze względu na zabezpieczenie urządzeń przed dewastacją. W ciągu dnia obiekt będzie ogólnodostępny.
Inwestycja dofinansowana będzie w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Autor: Oprac. red.
Źródło: FB
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij