Joy Ride Fest drugi dzień rowerowego szaleństwa i muzyki w Kluszkowcach

Fot. Janusz Wojtarowicz 2014.06.07 22:39 / news / czytano 6207 / opinie 2

Po piątkowej rozgrzewce w sobotę rozpoczęła się walka o podium w ramach dyscyplin Kellys Enduro, ZEW Slope Style oraz Dual Slalom, ta ostatnia przy sztucznym oświetleniu.

Z samego rana wystartowali amatorzy długich podróży w ramach dyscypliny Kellys Enduro, którzy uczestniczyli w kilkugodzinnym pojedynku na trasie wypełnionej zjazdowymi odcinkami specjalnymi i stromymi podjazdami. Podczas gdy endurowcy testowali pobliskie pasmo Lubania, na terenie festiwalu rozpoczęły się treningi, a potem eliminacje do pozostałych dyscyplin. Od podniebnych skoków podczas ZEW Slope Style amatorów i pro, po szybkie zjazdy downhillowe – zawodnicy "rozjechali" w sobotę górę Wdżar. Wszystko po to żeby zgarnąć cenne nagrody od Kellys, Maxxis, NS Bikes, Dartmoor, Shimano, Fox i Karcher.

Nowością tegorocznego festiwalu był efektowny nocny dual slalom. Dwójka zawodników ścigała się na równoległym torze przy sztucznym oświetleniu.

Po zakończeniu nocnego wyścigu równoległego oraz wręczeniu nagród zwycięzcom rozstrzygniętych dzisiaj dyscyplin, na pokład muzycznego RedBull Tour Bus’a wskoczyli ponownie DJ Benito i DJ Prescot. Dzięki niezwykłej mieszance różnych stylów muzycznych, ich dźwięki poruszą nawet najbardziej opornych. Kiedy słuchacze dostaną skrzydeł, a nogi zaczną drgać w rytm muzyki, na mobilną scenę wejdzie DJ Gineek w duecie z MC Jabba D.
 
Nagrody zwycięzcy ZEW Slope Style amatorów i pro wręczył w imieniu jednego z partnerów Joy Ride Fest 2014 prezes Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. Grzegorz Podlewski.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

xx@xxx2014.06.17 21:06
ale mi to ochrona!
gidziu2014.06.09 10:06
Pozdro dla siary i całej ekipy Joya & obsługi, wystawców i ochrony za kawał dobrej pracy ... !
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij