Jubileuszowe show Cyrku Safari w Krościenku - konkurs

Fot. 2023.03.30 09:04 / news / czytano 514 / opinie 0

W nowym widowisku 2023 pt. ,,30 lat z Wami" znajdą się ulubieńcy publiczności w odświeżonych cyrkowych produkcjach jak i kompletnie nowe numery, których jeszcze u nas nie widzieliście! Do wygrania bilety - szczegóły wkrótce!

W najbliższą niedzielę w Krościenku n.D wystąpi przed Państwem z nowym programem Cyrk Safari! Pod cyrkowym szapitem zobaczycie Państwo akrobacje na szarfach i linie pionowej,  nasi brawurowi kaskaderzy zaprezentują zabawną groteskę akrobatyczną i szalone skoki na batucie (trampolinie), w unikatowych rytmach zobaczycie taniec z obręczami hula-hop i niebezpieczne fire show.

Goście specjalni w naszym widowisku to grupa folk-akrobatyczna z gorącej Kenii w ogromnie energicznych numerach. Nie mogłoby zabraknąć komika- o dobry humor zadba Clown Mr.Kuba, a specjalnie dla dzieci pojawią się postacie znane z ulubionych bajek!

Zapraszamy do Cyrku Safari na moc wyjątkowych wrażeń! 

02.04.2023 (niedziela) - godz. 14:00, Krościenko nad Dunajcem, ulica Zdrojowa - Pole Namiotowe.

Namiot dobrze ogrzewany! Uwaga! Bilety w cenie już od 30 zł! Bilety będzie można nabyć w kasie Cyrku w dniu przedstawienia.

Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij