Kandydat na prezydenta w Sromowcach Niżnych

Fot. Zbigniew Krauzowicz 2015.05.06 11:53 / news / czytano 3568 / opinie 0

2. maja w Pieninach gościł  Adam Jarubas - Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – kandydat w nadchodzących wyborach na prezydenta RP.

Kandydat na prezydenta RP z Polskiego Stronnictwa Ludowego do Sromowiec przybył w asyście Władysława Kosiniaka-Kamysza - Ministra Pracy i Polityki Społecznej, a także Wojciecha Szczepanika - Wicewojewody Małopolski oraz Stanisława Barnasia - Radnego Województwa Małopolskiego, który wyszedł z inicjatywą zorganizowania spotkania w Sromowcach Niżnych.
 
Kandydat na prezydenta przedstawił zgromadzonym mieszkańcom i turystom wybrane aspekty, jednocześnie odsyłając zainteresowanych do swego programu wyborczego.
 
Stanisław Barnaś podarował kandydatowi na urząd prezydenta RP Adamowi Jarubasowi góralską ciupagę zdobioną regionalnymi ornamentami, tak aby nigdy nie zapomniał on o swoich sympatykach z Pienin. 
 
Na spotkaniu z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego w Sromowcach Niżnych obecni byli członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego z powiatu nowotarskiego oraz tatrzańskiego, lokalni samorządowcy z obu powiatów w śród, których znalazła się też Józefa Kolbrecka – sołtys Białego Dunajca, a także sympatycy „Ludowców” oraz  turyści  niemal z całej Polski spędzający weekend majowy w Pieninach pod szczytem Trzech Koron.
Autor: Przemysław Zachura / Oprac. red.
Zdjęcia: Zbigniew Krauzowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij