Kierownicze stanowisko urzędnicze do wzięcia

Fot. 2013.03.15 06:59 / news / czytano 2151 / opinie 0

Wójt Gminy Czorsztyn ogłosił nabór na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Maniowach, kandydaci mają czas przygotować dokumenty aplikacyjne do 28 marca 2013 r.

Od kandydatów wymaga się minimum; wykształcenia wyższego oraz specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej, co najmniej 3 letniego stażu pracy w pomocy społecznej, zaświadczenia o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, zaświadczenia o niekaralności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych, dobrego stanu zdrowia, znajomości odpowiednich dla danego stanowiska regulacji prawnych oraz nieposzlakowanej opinii. 

Mile widziane będą; umiejętności kierowania ludźmi, organizacyjne, skutecznego komunikowania się , samodzielność i kreatywność, umiejętność poprawnego formułowania decyzji administracyjnych oraz znajomość obsługi komputera.

Więcej o ogłoszeniu; zakres zadań na stanowisku kierownika GOPS, wymagane dokumenty, oferowane warunki zatrudnienia, termin i miejsce składania dokumentów przeczytajać można na stronie: www.wrotamalopolski.pl

O wynikach konkursu powiadomimy czytelników Pienińskiego Portalu Informacyjnego.    

 

Autor: CR
Źródło: www.wrotamalopolski.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij