Kierujący samochodem osobowym Opel Vectra miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie

Fot. 2018.04.03 19:03 / news / czytano 1432 / opinie 0

3 kwietnia br. w południe policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem otrzymali zgłoszenie, że w Grywałdzie opel jedzie „zygzakiem” i kierujący może być pod wpływem alkoholu.

Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy w trakcie przejazdu w Krościenku napotkali jadący z naprzeciwka samochód osobowy marki Opel Vectra odpowiadający temu  ze zgłoszenia.  Policjanci wydali polecenie kierującemu do zatrzymania się, jednak ten jak gdyby nigdy nic jechał dalej. Natychmiast włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, zawrócili i pojechali za mężczyzną, który dopiero po przejechaniu kilku metrów zauważył radiowóz i zatrzymał się. Za kierownicą opla siedział 27-letni mieszkaniec Kamienicy, a w trakcie kontroli szybko okazało się co było przyczyną jazdy „zygzakiem”. Po przebadaniu okazało się miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 

Mężczyzna stracił prawo jazdy, teraz odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grozi grzywna, kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij