Kluszkowce: Nielegalna broń

Fot. 2015.10.28 17:21 / news / czytano 1439 / opinie 0

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krościenku n/D zatrzymali 33 letniego mieszkańca Kluszkowiec, który posiadał w miejscu zamieszkania broń myśliwską bez wymaganego zezwolenia.

Do zdarzenia doszło w dniu 26 października 2015 roku o godzinie 16:25 w Kluszkowcach. Policjanci z Krościenka po uzyskaniu informacji o posiadaniu nielegalnej broni przez jednego z mieszkańców Kluszkowiec podjęli czynności, w trakcie których podczas przeszukania w pomieszczeniach gospodarczych ujawniono schowane w dwóch różnych miejscach elementy broni myśliwskiej typu sztucer. Posiadanie takiej broni bez wymaganego zezwolenia jest zabronione przez Ustawę o broni i amunicji.

Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Za nielegalne posiadanie broni zatrzymanemu grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij