Kolejne zaginięcie. Policja poszukuje mieszkanki Rabki Zdroju

Fot. 2014.09.15 12:00 / news / czytano 1688 / opinie 0

Referat Kryminalny Komisariatu Policji w Rabce Zdroju prowadzi poszukiwania za zaginioną  25-letnia Natalią Pawlarczyk.

Wymieniona ostatni raz widziana była w dniu 27.08.2014r. około godz. 21:00 kiedy wyszła z miejsca zamieszkania na dyskotekę. Następnie przysłała wiadomość SMS, informując rodzinę, że pracuje na terenie Zakopanego w D.W „Albatros” na stanowisku recepcjonistki. Po weryfikacji przez rodzinę miejsca wskazanej pracy okazało się, iż takowy dom wczasowy nie istnieje w Zakopanem. Od czasu ostatniej wiadomości SMS do chwili obecnej zaginiona nie nawiązała kontaktu z rodziną, ani nie powróciła do miejsca zamieszkania. 
 
Rysopis zaginionej: wzrost 170 cm, waga 70 kg, budowa ciała (sylwetka) średnia, oczy koloru piwnego, włosy farbowane kol. kasztan o długości do ramion, uszy normalne, nos mały, prosty, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę biodrówkę koloru czerwonego, bluzkę bdb, spodnie sztruksowe koloru granatowego, obuwie skórzane na wysokim obcasie kol. bdb, torebka skórzana kol. czarnego.

Znaki szczególne: na prawej dłoni blizna pooperacyjna na zewnętrznej stronie.

W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji na temat zaginionej proszony jest o kontakt z rabczańską Policją pod nr tel. 182676220 lub pod numerem 997.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij