Kolizja w Grywałdzie

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.04.30 17:16 / news / czytano 4194 / opinie 0

Trzy samochody zderzyły się dzisiaj około godziny 13.30 na drodze powiatowej 969 w okolicy Grywałdu. Obyło się bez rannych.

W kolizji uczestniczyły trzy pojazdy: Saab, Daewoo oraz Škoda. Jak podkreśla Roman Wolski, rzecznik nowotarskiej policji, nikomu nic się nie stało. - Kierująca samochodem marki Saab, mieszkanka Szczawnicy jadąc do Nowego Targu zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w samochód marki Daewoo kierowany przez mieszkańca Nowego Sącza. Daewoo odbiło się i z kolei uderzyło w Škodę kierowana przez mieszkańca Białki. Sprawca kolizji ukarany został mandatem - informuje Roman Wolski. 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij