Kolizja w Krośnicy

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.12.14 12:10 / news / czytano 3350 / opinie 0

Dziś około godziny 11.20 doszło do niegroźnej kolizji w Krośnicy na drodze wojewódzkiej nr 969. W chwili obecnej strażacy porządkują miejsce zdarzenia.

W kolizji na prostej drodze w Krośnicy uczestniczyły dwa samochody, marki Seat na nowotarskich numerach rejestracyjnych oraz Toyota na nowosądeckich numerach rejestracyjnych. Na miejsce zdarzenia przybyły dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, z Krośnicy i Krościenka n/D oraz funkcjonariusze policji z krościeńskiego komisariatu. Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu. Na chwilę obecną strażacy oczyszczają jezdnię, wkrótce normalny ruch powinien zostać przywrócony. W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij