Komendant i burmistrz zapraszają na debatę społeczną. To już dzisiaj.

Fot. 2013.10.26 12:59 / news / czytano 2386 / opinie 1

Komendant Komisariatu Policji w Krościenku n/D wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Szczawnica organizują debatę społeczną pn.  „BEZPIECZEŃSTWO W SEZONIE LETNIM 2013 ROKU NA TERENIE MIASTA I GMINY SZCZAWNICA – PODSUMOWANIE I WNIOSKI”.

KKP w Krościenku n/D zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Szczawnica do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 14 listopada 2013 r. w godz. 15:00 – 16.30, w sali budynku Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczawnicy przy ul. Szalaya 84. Tematem debaty będą sprawy bezpieczeństwa nurtujące mieszkańców miasta i gminy, w szczególności bezpieczeństwo podczas minionego sezonu letniego i wypracowanie strategii na przyszły sezon.

W debacie, z ramienia Policji wezmą udział: Komendant KP Krościenko n/Dunajcem, przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu podinsp. Zbigniew Domalik, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego kom. Dariusz Bańka oraz dzielnicowi KP Krościenko. Do udziału w debacie zostali zaproszeni również przedstawiciele władz samorządowych Miasta i Gminy Szczawnica, przedstawiciele władz Powiatu Nowotarskiego, radni powiatowi, radni Miasta i Gminy Szczawnica, Poseł na Sejm, Senator RP, Komendant Straży Miejskiej w Szczawnicy, Dyrektor Nadleśnictwa Krościenko nad Dunajcem, Dyrektor Pienińskiego Paku Narodowego, i Dyrektor Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Szczawnicy.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

tata Zosi2013.10.29 20:10
Zapraszam na blog niepełnosprawnej Zosi z przepukliną oponowo-rdzeniową: www.zosia-okulewicz.pl
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij