Komisariat policji w budowie

Fot. 2019.02.11 19:49 / news / czytano 1081 / opinie 0

Trwa budowa Komisariatu Policji w Szczawnicy przy ulicy Skotnickiej. 

Budowa komisariatu rozpoczęła się we wrześniu 2018 roku , a jej zakończenie planowane  jest w listopadzie 2019 roku.Działkę wraz z projektem i pozwoleniem na budowę przekazał Urząd Miasta i Gminy Szczawnica. Inwestorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.

W ramach inwestycji powstanie 3-kondygnacyjny oraz wolnostojący parterowy budynek gospodarczy. W projekcie budynku zostały uwzględnione również miejsca garażowe dla samochodów służbowych oraz parking. Obecnie Komisariat Policji mieści się w Krościenku nad Dunajcem w budynku banku. Warunki lokalowe są trudne, pomieszczenia są małe i jest bardzo ciasno, co negatywnie wpływa na komfort pracy podczas przesłuchań i przyjęć interesantów.  

Natomiast w miejscowości Krościenko nad Dunajcem na Alei Wędkarzy planowana jest już budowa Posterunku Policji.
Autor: oprac.red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij