Konsultacje dla mieszkańców Szczawnicy

Fot. 2017.06.13 06:08 / news / czytano 1265 / opinie 0

Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje konsultacje dla mieszkańców Szczawnicy, w czasie których eksperci ZUS udzielą indywidualnych porad oraz założą konto na Platformie Usług Elektronicznych.

Ustawodawca przewidział w bieżącym roku wiele zmian w przepisach regulujących system ubezpieczeń społecznych m.in.: obniżenie wieku emerytalnego, zmianę ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Dlatego, w wybranych miastach z naszego terenu, chcemy umożliwić mieszkańcom bezpośredni kontakt z ekspertami ZUS.

Konsultacje odbędą się:19 czerwca  2017 w godz. 10.00 - 13.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Szczawnicy ul. Szalaya 103,

W ramach konsultacji pracownicy ZUS udzielą porad w zakresie: świadczeń emerytalno-rentowych (zasady przyznawania emerytur, rent z tytułu niezdolności do pracy, rent socjalnych), zasiłków chorobowych i macierzyńskich, prowadzenia działalności gospodarczej,

Zainteresowani będą mogli skorzystać z instruktażu dot. programu e-Płatnik oraz założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych,  uzyskując  tym  samym  wgląd  w swoje konto w ZUS.
Autor: Anna Szaniawska
Źródło: ZUS Nowy Sącz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij