Kościuszki w nowej odsłonie

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.05.07 13:50 / news / czytano 2151 / opinie 0

Zakończyły się prace przy przebudowie chodnika oraz budowie małej architektury wzdłuż ulicy Kościuszki w Krościenku n.D. 

W ramach inwestycji zmieniona została nawierzchnia chodnika wzdłuż ulicy Kościuszki, zainstalowano nowe ławki i ustawiono kosze na śmieci. W najbliższym czasie przy ulicy pojawi się nowe oświetlenie.

Wykonawcą robót była firma EURO-BRUK z Nowego Sącza. Koszt brutto przebudowy chodnika to kwota ponad 24 tys. złotych. Instalacja ławek, koszy na śmieci oraz zagospodarowania bulwaru obok ulicy to dodatkowe 15 tys. złotych.

Opracowanie dokumentacji projektowej oświetlenia ulicznego wykonuje Zakład Remontowo - Budowlany Stanisław i Paweł Kasprzak.

 


Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij