Krościenko: 800 tysięcy złotych na ścieżkę

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.07.06 06:31 / news / czytano 1897 / opinie 0

Wniosek o dofinansowanie Krościenko złożyło początkiem 2016 roku. Prace nad rozbudową ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż Dunajca pomiędzy ulicą św. Kingi a Dunajcem mają ruszyć mają jeszcze w tym roku.

Projekt pn. "Rozbudowa ścieżki pieszo-rowerowej wraz z infrastrukturą turystyczno-rekreacyjną wzdłuż Dunajca w Krościenku n.D etap I" - zadanie na które krościeński samorząd otrzyma z Województwa Małopolskiego z Regionalnego Programu Operacyjnego 802 tysiące złotych.

Inwestycja zakłada rozbudowę ścieżki wzdłuż Dunajca na długości 776 metrów. Zakres robót obejmuje m.in. wykonanie ścieżki rowerowej z nawierzchni bitumicznej o szerokości 2,5 m, ciągu pieszego o nawierzchni z kostki brukowej o szerokości 2 m a także  ławeczki parkowe, fontannę, boisko do badmintona, ogólnodostępne sanitariaty i uzupełnienie zieleni. 

Parce nad projektem zakończyć się mają w 2018 roku.

Autor: Oprac.red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij