Krościenko: Dwa komitety rozpoczęły kampanię w serwisie społecznościowym

Fot. 2018.09.04 11:43 / news / czytano 1598 / opinie 0

Dwa komitety wyborcze z Krościenka rozpoczęły kampanię przy pomocy serwisu społecznościowego Facebook - KWW Młodzi dla Całej Gminy Krościenko nad Dunajcem oraz KWW Wspólnie Rozwijamy Gminę Krościenko Nad Dunajcem. 

O ile mówiąc o pierwszym z komitetów nie znamy jeszcze oficjalnie kandydata, który będzie startował w najbliższych wyborach samorządowych na stanowisko wójta, tak drugi z komitetów już otwarcie mówi kto nim będzie. 

Na profilu KWW Wspólnie Rozwijamy Gminę Krościenko Nad Dunajcem czytamy: Szanowni Państwo, Witamy na oficjalnym profilu kandydata na Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem – Tadeusza Topolskiego. Będziemy się tutaj spotykać przy okazji ważnych dla naszej Gminy wydarzeń.

Otwarcie konta na FB było dla kandydata Tadeusza Topolskiego, obecnego radnego gminy,  doskonałą okazją do złożenia życzeń nauczycielom, pedagogom, wychowawcom i uczniom w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Z kolei na profilu KWW Młodzi dla Całej Gminy Krościenko nad Dunajcem znajdujemy zapytanie: Co jeszcze możemy zrobić, żeby turyści chcieli kończyć spływ Dunajcem w Krościenku? Znaleźć można także pytanie dotyczące sposobu zwiększenia ruchu turystycznego w gminie.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij