Krościenko na Cepeliadzie

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2016.08.23 09:45 / news / czytano 3636 / opinie 0

Już po raz kolejny  na krakowskim Rynku odbyła się Cepeliada czyli 40 Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej. Wśród wystawców i występujących jak zwykle nie zabrakło Gminy Krościenko nad Dunajcem.

Na stoisku prezentowane były materiały promocyjne, artyści ze Stowarzyszenia Artystów Pienińskich pokazali swoje prace,  na scenie Gminę reprezentowały połączone zespoły „Krościeńcany”, „Pieniny”, „Szlachtowianie” ze Szlachtowej i kapela Jaśka Kubika, a Stanisław Jabłoński „Stary Dłuboc” członek Stowarzyszenia Artystów Pienińskich recytował swoje wiersze.

Prezentacja Powiatu Nowotarskiego cieszy się zawsze popularnością wśród gości imprezy. Piękną pogodę około 17.00 zepsuła nawałnica deszczu i wiatru, która zmusiła uczestników do szybkiego pakowania stoisk, jednak na szczęście był to już prawie koniec imprezy.

Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij