Krościenko: Nowa radna złożyła ślubowanie

Fot. 2016.05.19 17:11 / news / czytano 4320 / opinie 1

Bożena Soliwoda nowa radna wybrana w wyborach 22. kwietnia br. złożyła w czwartek 19. maja ślubowanie.

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Krościenko n.D radna z okręgu nr 2 - Bożena Soliwoda złożyła ślubowanie. Nowa radna ślubowała być wierną Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej.

W kwietniu w sołectwie Krościenko-Zawodzie (okręg nr 2), odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy po śmierci Zdzisława Soliwody, męża obecnej radnej.

Autor: mw
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

M.C.N.2016.05.21 10:05
Zawodzie ,w dobrych rekach. Emotikon smile pozdrawiam. Trzymam kciuki. Emotikon smile jest wiele do dokończenia,chociażby 100 m, chodnika przy ul. Zdrojowej nie wspominając ,budowy przystani,o której wójt Jan Dyda na swoim zaprzysiężeniu ,zapewniał ,baza sportowa ,konieczna... Ambasador sportu , tez nie potrzebny...Jak widać to były dotychczas puste słowa. Ani chęci współpracy ,ani bazy sportowej nie widać,a miało być tak pięknie ,plan gotowy wykopy pod fundamenty już zarosły : Telefonów tez nie musi odbierać..No i co mi zrobicie,przecież już jestem wójtem( chciało by się powiedzieć) JAK DŁUGO ???????????????? Emotikon devil REFERENDUM ,czy przyspieszone wybory to zmienia...jesienią.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij