Krościenko: Pomoc dla przedsiębiorców- gastronomia

2021.03.26 18:42 / news / czytano 387 / opinie 0

Przedsiębiorco złóż wniosek!

W dniu wczorajszym Rada Gminy Krościenko nad Dunajcem, z inicjatywy wójta gminy, podjęła uchwałę w sprawie zwolnienia i zwrotu części opłaty pobranej od przedsiębiorców za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem.

Uchwała  zwalnia przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem z obowiązku wniesienia drugiej raty opłaty rocznej, o której mowa w art. 111 ust.1 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi należnej w 2021roku, z tytułu korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, wymagalnej w terminie do dnia 31 maja 2021 roku.

Natomiast  dla  przedsiębiorców którzy wnieśli jednorazową opłatę za rok 2021, w terminie do dnia 31 stycznia 2021 roku, przyznaje się zwrot w wysokości 1/3 części opłaty rocznej pobranej od przedsiębiorców, prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży. Zwrot opłaty, następuje na wniosek przedsiębiorcy.
Autor: Krystyna Kubik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij