Krościenko poszuka kolejny raz kierownika SPZOZ

Fot. 2015.08.01 22:09 / news / czytano 2620 / opinie 0

Pomimo tego, że końcem czerwca br. w drodze konkursu wyłoniony został nowy kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku n.D konkurs ogłoszony musi zostać kolejny raz.

Procedura wyboru nowego kierownika ruszy niebawem. Wyłoniony w czerwcu br. w drodze konkursu kierownik, nie podejmie pracy w krościeńskim ośrodku zdrowia. Władze Krościenka n.D zgodnie z prawem muszą ogłosić nowy konkurs.

Przypomnijmy, w konkursie startowało siedmiu kandydatów. Zasady przeprowadzania konkursu określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą. Wymóg ten nie został wcześniej uwzględniony.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij