Krościenko: Rozgrywki sportowe o puchar wójta

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.07.15 11:00 / news / czytano 2461 / opinie 0

Od rana na krościeńskich bulwarach 2-osobowe drużyny walczą o puchar wójta Gminy Krościenko Jana Dydy w plażowej piłce siatkowej. Patronat nad turniejem objęła Anna Paluch Poseł na Sejm RP, Jan Hamerski Senator RP oraz Jan Komorek Radny Powiatu Nowotarskiego.

III Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej rozpoczął się przed godziną 9.00. W zaplanowanych na dzisiaj i jutro rozgrywkach bierze udział 10 drużyn. Sędziami zawodów są Andrzej Sokołowski i Paweł Pluta. Turniej komentuje Józef Dyda.

III spotkanie na bulwarach otwarte zostało przez gospodarza Krościenka - wójta gminy, któremu towarzyszyła Anna Paluch Poseł na Sejm RP. Rozgrywki potrwają dzisiaj do około godziny 17.00. Jutrzejsza część turnieju rozpocznie się o godzinie 10.00. Zapraszamy do kibicowania.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij