Krościeńscy funkcjonariusze zatrzymali złodzieja samochodu

Fot. 2014.03.26 14:31 / news / czytano 2263 / opinie 0

Wczoraj około godziny 19.00 w Tylmanowej funkcjonariusze KP Krościenko n/D zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Peugeot 106 kierowany przez 40-letniego mieszkańca powiatu Międzyrzeckiego.

- Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, iż samochód jest zarejestrowany jako utracony w wyniku przywłaszczenia - mówi Roman Wolski z nowotarskiej policji.
 
Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym w Nowym Targu. Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Dalsze czynności procesowe w przedmiotowej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem, na terenie której doszło do popełnienia przestępstwa.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij