Krośnica: Zmodernizowany plac

Fot. 2020.05.14 10:17 / news / czytano 367 / opinie 0

Od kilku lat Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnicy systematycznie modernizuje ogólnodostępny plac zabaw w Krośnicy. W grudniu 2019 r. podpisaliśmy umowę z Urzędem Marszałkowskim na realizację projektu pn. „Modernizacja i doposażenie placu rekreacyjnego dla dzieci w Krośnicy" .

Dzisiaj plac zabaw jest już doposażony w nowy sprzęt i z utęsknieniem czekamy, aby dzieci mogły z niego korzystać, tym bardziej, iż w ramach projektu mamy przeprowadzenie cyklu zajęć sportowo-edukacyjnych dla najmłodszych. Urządzenia zabawowe dostarczyła oraz zamontowała firma NOVUM Sp. z o.o, spółka komandytowa. wybrana w drodze zapytania ofertowego. Środki finansowe na realizacje inwestycji w wysokości 50 tys. zł. zostały pozyskane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem LGD „Gorce-Pieniny”. 

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w kraju wkrótce się poprawi i uda nam się przeprowadzić bezpłatne zajęcia rekreacyjne.
Autor: Krystyna Kubik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij