Mali górale Marysia i Jaś czekają na gości

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2016.07.27 09:34 / news / czytano 3163 / opinie 0

W Krościenku n.D przy budynku Starej Plebanii w Rynku na gości czekają na łodziach flisackich - góralka Marysia z kwiatami i góral Jaś, którzy witają gości.

Łodzie flisackie z manekinami dzieci ubranymi w stroje góralskie to kolejne miejsce, gdzie odwiedzający Krościenko n.D  bardzo chętnie robią pamiątkowe zdjęcia. Pierwsze takie pamiątki z Krościenka n.D zabrała ze sobą już w miniony piątek w czasie Wieczoru Góralskiego włoska młodzież, uczestnicy Światowych Dni Młodzieży. 

Jak widać i sam włodarz Krościenka Jan Dyda postanowił zrobić sobie fotograficzną pamiątkę. I nic w tym zaskakującego, bowiem miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem miejscowych i turytów, którzy siadając na łodziach, robią sobie pamiątkowe zdjęcia z góralami w tle.

  

 

Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij