Marihuana w Mizernej

Fot. 2014.03.13 10:09 / news / czytano 2526 / opinie 0

Krościeńscy policjanci wykryli podczas kontroli pojazdu kilka działek dealerskich zawierających marihuanę.

W dniu 11 marca 2014 roku w godzinach nocnych w miejscowości Mizerna, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krościenku n/D zatrzymali do kontroli pojazd marki MAZDA 323 należący do mieszkańca powiatu nowotarskiego, którym poruszało się pięć osób w wieku od 16 do 20 lat tym dwóch nieletnich, mieszkańców Łopusznej, Dębna i Maniów. W trakcie prowadzonych czynności policjanci we wnętrzu pojazdu ujawnili kilka działek dealerskich zawierających susz roślinny w postaci marihuany, które to zabezpieczono do dalszego postępowania. 

- W następstwie podjętych działań zatrzymano dwie osoby, w wieku 20 lat, które zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji tutejszej Prokuratury Rejonowej, natomiast pozostałe osoby po przesłuchaniu zwolniono. Nieletni odpowiadać będą przed Sądem Rodzinnym jako nieletni sprawcy czynu karalnego - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij