Medal Szalaya dla sióstr

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2016.12.28 13:49 / news / czytano 1326 / opinie 0

Podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Szczawnicy siostry ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej odebrały od władz Szczawnicy medal za zasługi im. Józefa Szalaya.

Rada Miasta w Szczawnicy jednogłośnie postanowiła przyznać to szczególne wyróżnienie jako wyraz uznania za zasługi dla miejscowej społeczności.

- W tym roku Zgromadzenie obchodzi jubileusz 125-lecia posługi na Ziemi Szczawnickiej. Siostry od 125 lat współtworzą historię miasta oddając ogromne zasługi dla wprowadzenia w świat nauki i wychowania kolejnych pokoleń oraz budowania duchowego i moralnego wymiaru w życiu jego mieszkańców - napisał na facebookowym profilu burmistrz Grzegorz Niezgoda.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij