Nabór do projektu Małopolska Niania

Fot. 2018.10.02 20:14 / news / czytano 718 / opinie 0

Rodzice /opiekunowie pozostający bez pracy lub przebywający na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym ze względu na pełnienie funkcji opiekuńczych nad dziećmi do lat 3 mogą ubiegać się o uzyskanie wsparcia w  formie dofinansowania do zatrudnienia niani.  

Dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie do pobrania jest Regulamin naboru i uczestnictwa w Projekcie, wniosek o przyznanie wsparcia na dofinansowanie kosztów zatrudnienia Niani dla Rodzica Dziecka w wieku do lat 3 oraz umowa uaktywniająca.

Szczegółowe informacje nt. projektu oraz naboru można uzyskać pisząc na adres e-mail: niania@rops.krakow.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 12 422 06 36 wew. 23.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej : www.rops.krakow.pl - zakładka „Małopolska Niania 2.0” oraz śledzenie strony projektu na Facebooku 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij