Nieodpłatna pomoc psychologiczna i prawna

2020.02.24 07:44 / news / czytano 417 / opinie 0

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Maniowach informuje, że w ramach otrzymanej dotacji na wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w realizacji zadań własnych gminy z zakresu pomocy społecznej w 2020 roku istnieje możliwość skorzystania z pomocy specjalistów psychologa/psychoterapeuty oraz radcy prawnego.

Z pomocy skorzystać mogą osoby objęte pomocą ośrodka w Maniowach. Z pomocy może skorzystać każdy klient GOPS w Maniowach po wcześniejszym zgłoszeniu i umówieniu wizyty u pracowników socjalnych (pok. 2 lub 3 UG Czorsztyn – parter) lub telefonicznie pod nr 18 275 08 83 wewn. 102 lub 103.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij