Nowe miejsce rekreacyjne nad Dunajcem

Fot. 2019.11.11 19:04 / news / czytano 725 / opinie 0

W Krościenku na bulwarach na niezagospodarowanym dotąd terenie, powstało nowe miejsce wypoczynku i rekreacji. Mieszkańcy Gminy Krościenko i turyści zyskali nowe miejsce do wypoczynku, które wzbogaciło się o elementy małej architektury. 

W ramach projektu na placu zamontowano betonowy stolik go gry w szachy, dwa leżaki, ławy. Zostały również  ułożone duże bloki kamienne oraz nasadzone krzewy, które zdecydowanie uatrakcyjnią to miejsce i wpłyną na poprawę stanu i utrzymanie otwartych terenów publicznych służących lokalnej społeczności.

Inwestycja pn „Zagospodarowanie bulwarów nad Dunajcem w sołectwie Krościenko-Centrum, poprzez doposażenie placu zabaw dla dzieci oraz stworzenie miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego”, była współfinansowana ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach konkursu pn. „ Małopolska Wieś 2019".

Koszt wykonania zadania wyniósł 17 630,00 zł, a wykonawcą była Firma BOR-ARS Reklamy i Szyldy, Tablice przyrodnicze, usługi budowlane - Wiesław Borkowski z Krościenka.
 
Zadanie  współfinansowane ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach konkursu pn. „Małopolska Wieś 2019„
Autor: Krystyna Kubik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij