Nowy chodnik w Krościenku ukończony

Fot. 2016.11.22 16:03 / news / czytano 11978 / opinie 101

Przy ulicy Kościuszki w Krościenku nad Dunajcem wykonany został odcinek chodnika dla pieszych, o długości 116mb.  Wartość zadania ogółem wyniosła 39.164,34 zł


Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Szacun2016.11.30 00:11
Za 24 miesiące: wybudowano drogę do Królowa, wybudowano drogę do Krasu, uwolniono tereny budowlane ze stref zalewowych na Zdrojowej i Łąkcicy, wykarczowano, zrekultywowano, zagospodarowano bulwary Dunajca, wyremontowano i wybudowano chodnik przy ul. Jagiellońskiej, buduje się chodnik i oświetlenie na ul. Sobieskiego, buduje się parking na ul. Sobieskiego, wyremontowano chodnik i postawiono oświetlenie na ul. Kościuszki, wybudowano chodnik przed ochronką, wybudowano chodnik na Źródlanej, wybrukowano deptak przy siłowni, wybrukowano deptak przy placu zabaw, wybudowano siłownie, wybudowano boisko do siatkówki plażowej, postawiono stół do tenisa stołowego, wybudowano grzybek, wykonano kapitalny remont remizy w Krościenku, przeprowadzono całościowy remont remizy na Kątach, wybudowano przystań flisacką, uruchomiono i wykończono ochronkę, wybudowano kanalizacje w Grywałdzie, zagospodarowano parking na Zdrojowej, parking w Łąkcicy, parking w Grywałdzie, położono nową nawierzchnię chodnika do Szczawnicy, kupiono grunty pod nową część cmentarza, postawiono wiaty na Lubań, dokończono wiatę na Tylce, postawiono witacze, tablice informacyjne, regionalne tablice pamiątkowe, tablice mulimedialną, odnowiono kaplicę św. Rocha, remontuje się szkołę w Grywałdzie, położono nowy asfalt i wybudowano kanalizacja na ul. Blachnickiego, otworzono izbę regionalna, uruchomiono centrum informacji turystycznej i promocji, kupiono nowy aparat do USG, kupiono śmieciarkę,zagospodarowano teren wokół biblioteki gminnej, transmituje się sesje na nowej stronie gminnej, wybudowano wieże widokowe na Lubaniu, wyremontowano osiedle romskie, posprzątano Krościenko, nie wzięto ani złotówki kredytu, położono asfalt na ul. Leśnej, przekazano grunt pod budowę siedziby GOPR, wyposażono w sprzęt OSP, zamontowano specjalną huśtawkę na osób niepełnosprawnych, wprowadzono kalendarz imprez zimowych.
Podsumowanie2016.11.30 00:11
1. Dwa ostatnie lata to najlepszy czas rozwoju Krościenka. 2. Ciężka praca obnażyły 12 lat lenistwa. 3. Gmina Krościenko zmienia się dla mieszkańców i turystów. 3. Brak merytorycznej opozycji, jedynie osoba, która nie potrafi nawet sprecyzować żadnych zarzutów i oczekiwań. Rozwój sołectw (które dobro rzekomo leży mu na sercu) identyfikuje przez pryzmat budowy przystani kajakowej na ul. Zdrojowej (w centrum Krościenka). 4. Tempo i ilość pozytywnych zmian przytłoczyła ludzi, którzy ciągle nie potrafią uporać się z traumą po ostatnich przegranych wyborach. 5. Ostatnie realizowane wielkie inwestycje wzbudzają gniew wśród osób, które pozostawiły gminę w ruinie. 6. Krościenko jako miejscowość turystyczna harmonijnie się rozwija w sposób zrównoważony. 7. Mieszkańcy to zauważają, doceniają i oczekują dalszego działania.
Michał2016.11.29 16:11
Jeśli ludzie posługujący się takimi argumentami, na takim poziomie jak autor komenatrza Ha, Ha są przeciwko obecnej Władzy to znaczy, że jest ona bardzo dobra.
Totalna kompromitacja2016.11.29 16:11
I o to właśnie chodziło - pokazać twój poziom. Totalne dno. Niby obrońca sołectw a tak naprawdę prostak, który nic nie jest wstanie napisać, żadnego argumentu obronić, tylko obraża. Ja się nie będę żniżał do tego poziomu i wypominał powszechnie znanych faktów nt. relacji rodzinnych i małżeńskich oponentów obecnej władzy. Jeśli odpowiedzią na inwestycje wykonane w ostatnich dwóch latach są takie żałosne ataki to znaczy, że nie masz nic do powiedzenia. Jeżeli jedyną odpowiedzą na odbywający się rozwoj Krościenka jest ciągle powtarzanie bzdur o jakimś wyimaginowanym kandydacie to nie masz nic do zaoferowania.
literówka2016.11.29 15:11
leży
Do OSP w Gminie2016.11.29 15:11
Żebyś nie musiał się męczyć to w następnym komentarzu daruj sobie: "ha ha ha" i ataki personalne. Omiń też te twierdzenia o super kandydacie bo do wyborów dwa lata a ty trochę wcześnie rozpocząłeś tą żałosną kampanie przed wyborczą. Tyle tylko, że jak to wszystko ominiesz to nie będziesz miał co napisać. To może napisz, po prostu prawdę że boli cię rozwój Krościenka.
Do OSP w Gminie2016.11.29 15:11
O, teraz biedactwo intelektualne łączy kompetencje OSP z gminą. Gmina wysprzedaje sprzęt będący własnością OSP. Super teoria. Jak ten młody samorządowiec tak samo orientuje się w działalności samorządu i kompetencjach jst jak ty to świetna wiadomość. A jeśli chodzi o remonty remiz to faktycznie remont remizy na Kątach i w Krościenku zostały zrobione podczas tej kadencji podobnie jak zakupiony sprzęt. Mówią o tym zresztą artykuły na tym portalu. Jak czytam te twoje komentarze to się zastanawiam kiedy mama zawoła cię na obiad. Bo poziom twojej wiedzy, wypisywane bzdury i prostackie ataki personalne świadczą o wieku na poziomie 14 lat. Albo po prostu tak się przejąłeś tym pisaniem, że siadła ci psycha i trzeba było sięgnąć po kielicha. Teraz klecisz te wypociny po kilku głębszych.
OSP w Gminie2016.11.29 15:11
My wiemy kto nam zakupił sprzęt : samochody, pompy,węże ubrania,odremontował Remizy itp. Obecna władza to sprzedaje Ha Ha Ha tak dba się o bezpieczeństwo.Są po prostu BEZNADZIEJNI co się można spodziewać po kimś ,który ok.30 lat trzymał gwizdek w zębach i mówił tylko do dzieci. Boicie się tego naszego kandydata młodego samarządowca wygra w cu glach Ha Ha i skończy się obłuda MYśle że p. Gawęda nawet nie ma aspiracji do kandydowania chociaż jest młodszy od obecnego . Teraz się wstydzę że głosowałem na obecnego Br Br Br Dżuma.
Wreszcie!2016.11.29 14:11
Mieszkaniec sołectwa vel młody sportowiec vel pan amen itp. wreszcie wymyślił co chce dla sołectwa i odpowiedział. Otóż, on chce przystań kajakową w na Zdrojowej. Super, bardzo mi się podoba ta propozycja. Mam nadzieję, że kolejną zgłaszaną w imieniu mieszkańców sołectw będzie remont płyty rynku w Krościenku. Też popieram. Dobrze że wreszcie zrozumiałeś konieczność rozwoju centrum jako podstawę rozwoju całej gminy
Do młodego sportowca2016.11.29 14:11
A ja myślałem że ty jesteś tym młodym sportowcem co gra w tenisa w Grywałdzie a pływa na kajaku w tym okropnym Krościenku, które zabiera wszystkie pieniądze sołectwom.

reklama

Do młodego sportowca2016.11.29 14:11
No cóż jedni potrzebują dwóch lat żeby odmienić gminę a inni przez12 lat nie potrafią zrobić dojazdów do domostw swoich najwierniejszych wyborców z sołectw.
Kinga2016.11.29 14:11
Nie chodzi o zacietrzewienie mieszkańców tylko jakiś jeden frustrat z niespełnionymi ambicjami ma problem z rozwojem Krościenka. A te wstawki o tych papierosach, fikołkach to poziom rynsztoka. Jak się niema argumentów to pozostaje obrażanie.
Obserwator2016.11.29 13:11
Nie wspominam w dyskusji o osciennych gminach tylko o innych dynamicznie sie rozwijajacych. A chocby w innych powiatach Malopolski takich nie brakuje.Widze jednak , ze zacietrzewieniu lokalnemu nic nie pomoze. Zlosliwosci , lokalne zaszlosci i ambicje..z kazdej ze stron.Cos jest na rzeczy z moralem legendy o Sw Kindze.
Do młodego Sportowca2016.11.29 13:11
Jak ktoś myli kompetencje klubu z obowiązkami gminy to chyba powinien sobie napisać ha ha na czole i zerknąć w lustro. Ale przystań kajakowa mimo że nie w gestii gminy to i tak powstanie z pomocą gminy. Tak jak powstała przystań flisacka, a gmina dodatkowo robi bulwary, parking itp. Rozumiem że przystań kajakowa ma powstać w Grywałdzie, zeby sołectwa nie były pomijane? Morawczyński tak jak Ci się schizofrenia włączyła z tym Gawędą tak i z tymi komentarzami. Zupełnie się pogubiłeś i w ramach oczekiwań dotyczących inwestycji sołeckich dopominasz się o przystań w Krościenku, żeby za chwile zarzucić, że nie inwestuje się w Krościenko. A z tym ha ha ha i tekstami o jakimś zmyślonym młodym kandydacie w stylu "wiem ale nie powiem" to już żenada. To jest poziom przedszkola, ale pisz dalej, pozostali komentujący będą cierpliwie ośmieszać ten bełkot. Boli taki dynamiczny rozwój Krościenka? Wstyd się przyznać do porażki, że się poszło z Gawęda? To niepojęte dla ciebie, że można więcej zrobić przez 2 lata niż przez 12? Może jakiś komentarz napisze za ciebie ten mądry, wykształcony że wreszcie jakiś poziom był tych twoich wpisów a nie tylko ha ha ha, pies zjadł kiełbase.
Papieros Najważniejszy2016.11.29 13:11
Troszkę powinni zwolnić z tym rozwojem bo za szybko idą. Bo na końcu kadencji będzie już wszystko zrobione i co będzie miał do roboty następny Wójt. Ha Ha Ha czas się wasz kończy. Nie myślę o Gawędzie tylko o młodym jest znany i wykształcony nie po zaocznych studiach od fikołków . My młodzi sportowcy przede wszystkim dziękujemy za nową przystań kajakową wygląda wspaniale tak jak obecne rządy. Ha Ha Ha .
Do obserwator2016.11.29 12:11
Tą propozycję o zwiedzaniu innych gmin z perspektywy rozwoju można było odnieść do minionej kadencji, kiedy nic się nie dzało. Teraz nigdzie w ościennych gminach nie dzieje się tak wiele pozytywnego jak w Krościenku.
Obserwator2016.11.29 11:11
Kroscienczanie ! Przestancie sie klocic i wylewac na siebie wzajemne zale .To nie sluzy nikomu i niczemu. Najmniej -rozwojowi miejscowosci. Troche dystansu. Na uspokojenie polecam wycieczke po innych rozwijajacych sie dynamicznie gminach .Wiele rzeczy podejrzec mozna i wiele rozwiazan podpatrzec. Ku pozytkowi wspolnemu.
Do pana amen2016.11.29 10:11
To raczej Twoje komentarze wyglądają jakbyś był zdenerwowany. Boli rozwój Krościenka? I ten ciągły brak odpowiedzi na podstawowe pytanie: czego chcecsz na tym sołectwie? Może Ci podpowie ten młody kandydat, skoro ty nie wiesz czego chcesz? Jednoosobowa opozycja, która nie ma pojęcia czego chce, z młodym kandydatem w postaci Gawędy. To jest parodia. A ulotka Wójta Dydy jest krok po kroku realizowana i na koniec kadencji znakomita większość zostanie zrobiona. Jak się nie ma co napisać to trzeba populistycznie napisać, że niby prowizorka.
Do Grosik 22016.11.29 10:11
Muszę Ci powiedzieć ,ze tych co dostają szału w związku z obecnymi rządami jest coraz więcej i ich przybywa tak ,że na koniec kadencji będzie to elektorat ok 80%. I to sobie zapamiętaj i choćbyś jak wchodził do t....to nic nie zrobisz. Ludzie się nie dadzą nabrać po raz drugi. A prowizorki jakie robi to tylko go pognębia. Weż sobie ulotkę wyborczą J.Di przeczytaj. Na kłamstwie i obłudzie można zbudować tylko na chwilę swoją pozycję i rozumie twoje zdenerwowanie .Mamy dobrego kandydata,młody wykształcony i nie będzie całymi dniami chodził po Rynku z PAPIEROSEM. Amen
Obserwator2016.11.29 10:11
Gratulacje wszystkim czynom ! Wszystkie sa wazne . Trzeba doganiac inne miejscowosci i nie pozostawac w tyle. Umiejetnosc pozyskiwania srodkow i rozwoj miejscowosci sa chluba dlamieszkancow i wladzy. Oby tylko tej nie uderzyla "sodowa".
1, 2, 3, 4, 5, 6

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij