Ochotnica: Festiwal na Och!

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2019.07.16 17:32 / news / czytano 930 / opinie 0

Pierwsza edycja Ocho Festiwalu wpisała się złotymi literami w muzyczną historię Gminy Ochotnica Dolna. W niedzielny lipcowy wieczór w centrum Ochotnicy Dolnej zgromadziły się tłumy mieszkańców oraz gości, aby posłuchać muzyki znakomitych polskich zespołów. 

W samym sercu Gorców, na scenie, wystąpiły najpierw lokalne zespoły muzyczne - Halni i KNT, które rozgrzały publiczność i stanowiły preludium do kolejnych koncertów. Wreszcie na scenie pojawił się długo wyczekiwane gwiazdy wieczoru: duet The Dumplings i kultowy zespół Lao Che, który promował swoją nową płytę „Wiedza o społeczeństwie”. Do późnych godzin w Ochotnicy Dolnej rozbrzmiewała topowa polska muzyka rozrywkowa.

Na Ocho Festiwalu nie zabrakło także uczty dla ciała – królowała pyszna góralska kuchnia przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Ochotnicy Górnej, Związek Podhalan w Ochotnicy Dolnej, Stowarzyszenie Odkrywamy Gorce i Restaurację Och, która przygotowała dania zgodne z kulinarną modą. Można było również skosztować pysznego oscypka z Bacówki u Bucka. Organizatorami festiwalu byli: Gmina Ochotnica Dolna i Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej. 
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij