Ochotnica kibicuje swojej Kasi Niewiadomej

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2016.08.07 19:19 / news / czytano 7855 / opinie 0

Są rodzice Kasi Niewiadomej, Zbigniew Klęk - pierwszy trener Kasi, cykliści i kibice z Krakowa, Wejherowa, Nowego Targu, Krościenka i rodzimej Ochotnicy. Właściwie z całego Podhala.

Katarzyna Niewiadoma jest bohaterką niedzielnej Strefy Kibica w Ochotnicy Dolnej przy Wiejskim Ośrodku Kultury. Walczy o olimpijski medal, a łatwo nie jest. Przed Kasią do pokonania 137 kilometrowa trasa obrzeżami Rio de Janeiro. Polskę w wyścigu reprezentują także Małgorzata Jasińska oraz Anna Plichta.
 
Kasia Niewiadoma, mieszkanka Ochotnicy Górnej, jeździ w holenderskiej grupie Rabo Liv. W lipcu startowała w Giro Rosa - najbardziej prestiżowym i najcięższym wyścigu kobiecym, który ukończyła na 7 miejscu. Jest młodzieżową mistrzynią Europy i podwójną mistrzynią Polski.
 
Za faworytki wyścigu media podają Amerykanki, Brytyjkę i koleżanki klubowe Kasi z Holandii.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij